Filme Online 2011



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Filme Online 2011

Filme Online 2011

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Filme Online 2011

FORUMUL CONTINE FILME ONLINE PREZENTARE FILME VIDEOCLIPURI MUZICA ETC.. NU UITA SA TE INREGISTREZI

Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE) Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE)

FILME RECOMANDATE

Ultimele subiecte

» Cum convertesti un film din Avi in 3gp cu Allok
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Ian 09, 2016 7:11 am Scris de Admin

» Euro Truck Simulator 2 Episodul 8
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyLun Ian 04, 2016 1:11 pm Scris de Admin

» Farming Simulator 2 2015 Game Partea 2
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyMier Iun 17, 2015 8:50 am Scris de Admin

» Farming Simulator 2 Game Partea 1
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyMier Iun 17, 2015 8:44 am Scris de Admin

» Parker - 2013
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyMar Mar 04, 2014 2:51 am Scris de Admin

» Directorul nostru - 1955 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Noi 10, 2012 10:29 am Scris de Admin

»  Bait - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyJoi Sept 27, 2012 7:53 am Scris de Admin

» Aici zorile sunt liniştite - 1972 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyJoi Aug 30, 2012 9:27 pm Scris de Admin

» Marie Antoinette - 2006 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyJoi Aug 30, 2012 9:17 pm Scris de Admin

» LOL - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyDum Aug 26, 2012 10:57 pm Scris de Admin

» Brave - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyDum Aug 26, 2012 10:37 pm Scris de Admin

» Battleship - 2012 ( FILMUL VARIANTA CINEMA )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyMier Aug 15, 2012 11:01 am Scris de Admin

» How to Lose Friends & Alienate People - 2008 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 3:46 am Scris de Admin

» The Devil Inside - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 3:35 am Scris de Admin

» Did You Hear About the Morgans? - 2010 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 3:18 am Scris de Admin

» Memorial Day - 2011 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 2:55 am Scris de Admin

» Red Tails - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 2:43 am Scris de Admin

»  Il piccolo diavolo - 1988 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptySam Aug 11, 2012 2:34 am Scris de Admin

» The Experiment - 2010 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyJoi Aug 09, 2012 9:50 am Scris de Admin

» Bending the Rules - 2012 ( FILMUL )
Titanic - 1997 ( FILMUL ) EmptyLun Aug 06, 2012 12:30 am Scris de Admin

Parteneri

forum gratuit

1483-165x165
SA:MP VA ASTEPTAM CU TOTI

Sam Iun 02, 2012 9:23 pm Scris de zebinho

O noua comunitate, una unita, plina de profesionalism si seriozitate. Detinem la momentul actual, 3 servere de Counter Strike [ Cautam detinatori ] , Un server de SA:MP RPG, un uimitor forum, si un staff bine pus la punct, si capabil ! Avem viitor, de ce sa nu ni te alaturi si tu ? Incearca, comunitatea HitGames [hitgames.ro ] SA:MP IP : 86.120.138.4:7777 // Va asteptam !

VA PLACE FORUMUL

Dum Feb 05, 2012 2:45 am Scris de Admin

VA ASTEPTAM CU SUGESTI SAU PROBLEME LEGATE DE FORUM


Cine este conectat?

În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 148, Dum Iun 08, 2014 8:20 am

STATISTICI FORUM

Promovare Site
Certificat Web
Filme Online Top66 Statistici
TOP-RO - Top siteuri din Romania

Free SEO Tools

SEO Romania
Promovare Site - Top123.ro
Vezi filme documentare subtitrate

web page visitor counter

VIZITE PE FORUM
Bebelusi
Site-ul apare in Directorul Kappa
promovare site
schimb de trafic
Pagini personale
Personal

LINKUL TAU LA DOAR 5$ AICI

http://www.elanko.ro/
http://www.tu.ro/cadouri.html#vrea-24430

Aboneazate la Newsletter

Email:

    Titanic - 1997 ( FILMUL )

    Sondaj

    Titanic - 1997

    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 4110
    Puncte : 109932
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 01/03/2011

    Titanic - 1997 ( FILMUL ) Empty Titanic - 1997 ( FILMUL )

    Mesaj Scris de Admin Mar Noi 29, 2011 6:28 am

    VIZIONARE PLACUTA



    Aici puneti textul care doriti sa apara cand se pune cursorul pe imagine (Pentru IE)



    DESCRIERE FILM

    NIMENI ŞI NIMIC NU-I POATE DESPĂRŢI!

    Brock Lovett este un căutător de comori şi încearcă să recupereze vechi artefacte împreună cu echipa sa de pe epava Titanicului, un vapor uriaş care s-a scufundat în Oceanul Atlantic în 1912 după ce s-a izbit de un iceberg. Lovett caută diamante şi pietre preţioase, dar descoperă un portret al unei tinere fete care nu poartă altceva decât un colier. Când Rose, în vârstă de 102 ani, spune că ea este tânăra din portret, acţiunea se mută în 1912 în Southampton, unde pasagerii se urcau la bordul navei Titanic. Printre ei se aflau tinerii Jack Dawson şi Rose DeWitt Bukater, care se intorcea în Philadelphia cu logodnicul ei, Cal Hockley, un înstărit om de afaceri. În timpul călătoriei, Rose se îndrăgosteşte de Jack, iar Cal încearcă să se răzbune. Între timp, Titanicul se ciocneşte de un iceberg şi apa năvăleşte în compartimentele din faţă. Cal continuă să-i urmărească pe Jack şi pe Rose, iar în tot acest timp uriaşa nava îşi începe coborârea către adâncurile oceanului.

    Ce se va întâmpla cu îndrăgostiţii? Vor scăpa de Cal şi se vor putea salva? Urmăriţi această poveste emoţionantă.

    Povestea din spatele filmului regizat de James Cameron este parca mai dramatica decat cea de pe ecran. Cu un buget de peste 200 de milioane de dolari, inca inainte de premiera, “Titanic” detinea deja titlul de cel mai scump film at tuturor timpurilor. Mare parte din bani au fost necesari pentru filmarile din Mexic, care au durat sase luni si pentru care a fost construita o replica de aproximativ 250 in lungime a faimosului vapor, care se scufundase, lovit de un iceberg, in 1912. A fost o perioada plina de dificultati — inclusiv amanari ale filmarilor din cauza intoxicatiilor alimentare suferite de echipa si de actori in Noua Scotie. Au aparut zvonuri ca James Cameron este un perfectionist care a luat-o razna. Atentia meticuloasa fata de detalii l-a indemnat sa angajeze drept consultanti ai filmului firmele care mobilasera adevaratul Titanic, pentru ca fiecare candelabru, fiecare farfurie sa fie o copie perfecta a celor originale. Dar, dupa succesul de casa absolut uluitor (filmul a avut incasari de mai bine de 1 miliard de dolari in intreaga lume) si dupa castigarea celor mai multe premii Oscar (11) de la “Ben-Hur” incoace, Cameron a fost rebotezat un geniu si este considerat astazi pe drept unul dintre regizorii cei mai de succes din in-treaga istorie a cinematografului.

    Filmul lui Cameron este jurnatate “Aventurile lui Poseidon” si jumatate “Barca dragostei” — pentru ca exploreaza in egala masura o poveste de dragoste si o catastrofa maritima. Kate Winslet joaca rolul lui Rose, o tanara aristocrata care urmeaza sa se marite cu lasul Cal (Billy Zane), dar care se indragosteste de pasagerul de la clasa a treia, Jack (Leonardo DiCaprio), chiar inainte ca vaporul sa se prabuseasca in mormantul sau acvatic. Povestea aceasta de dragoste imposibila este sufletul filmului. Cameron a mizat pe efecte speciale pentru a sugera teroarea care se instaleaza si si-a fortat actorii sa petreaca zile intregi in apa rece a oceanului pentru a filma scenele de groaza in care vaporul presupus a nu se putea scufunda incepe de fapt sa se scufunde si apoi se rupe in doua.

    Exemplu suprem de film de succes, “Titanic” I-a transformat pe DiCaprio intr-un superstar si include una dintre coloanele de sunet cele mai bine vandute din istoria cinematografului — hitul lui Celine Dion „My Heart Will Go On”. Ca dimensiuni si maretie, “Titanic” ramane unul dintre cele mai impresionante filme ale tuturor timpurilor.



    FILMUL

    VARIANTA 1




    VARIANTA 2




    COMENTEAZA FILM

    PREMIERA IN ROMANIA

    10.04.1998

    Admin
    Admin
    Admin


    Mesaje : 4110
    Puncte : 109932
    Reputatie : 2
    Data de inscriere : 01/03/2011

    Titanic - 1997 ( FILMUL ) Empty Re: Titanic - 1997 ( FILMUL )

    Mesaj Scris de Admin Sam Iul 21, 2012 3:59 am

    FILM RECOMANDAT DE ADMIN - LASATI COMENTARI LA ACEST FILM

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 11:26 am